Ovaj oglas je istekao

INŽENJER KVALITETA

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: KOLEKTOR CCL d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 30. 6. 2022.

Pregleda: 1464

KOLEKTOR CCL d.o.o. je dio koncerna Kolektor iz Slovenije koji se bavi razvojem, proizvodnjom i prodajom komutatora za potrebe automobilske industrije, industrije profesionalnih ručnih alata, kućnih aparata, kao i proizvodnjom induktivnih komponenti.

Svoj uspjeh, kao i druge kompanije koncerna, zasnivamo na našim zaposlenima, na njihovom znanju i kontinuiranom učenju, na inovativnosti i preduzetničkom duhu. Ukoliko želite predano raditi i razvijati se u stabilnoj i društveno odgovornoj kompaniji, poštujući globalne standarde rada i kvaliteta, imate priliku prijaviti se  na radno mjesto:

(m/ž)

Pored opštih uslova propisanih zakonom, od kandidata očekujemo i sljedeće:

  • VSS – diplomirani inženjer mašinstva ili elektrotehnike,
  • Poželjno radno iskustvo od minimalno 1 godine na poslovima osiguranja Kvaliteta, poznavanje metoda i tehnika mjerenja u proizvodnji,
  • Poznavanje sistema upravljanja kvalitetom i pripadajuće regulative,
  • Poznavanje alata Kvaliteta (Ishikawa, 5Why, SPC, 8D, FMEA,…),
  • Napredno poznavanje MS Office paketa, posebno Excell-a,
  • Aktivno znanje engleskog jezika,
  • Proaktivan pristup radu,
  • Sposobnost rješavanja problema,
  • Organizovanost, odgovornost i spremnost na poštivanje rokova,
  • Izražene vještine komunikacije i prezentacije,
  • Spremnost na timski rad i rad u dinamičnim uslovima,

Opis poslova:

  • Učestvovanje u određivanju zahtjeva kvaliteta ulaznog materijala
  • Izrada kontrolne dokumentacije za ulazne materijale (SAP),
  • Učestvovanje u određivanju zahtjeva kvaliteta proizvoda u fazi razvoja,
  • Izrada PPAP dokumentacije,
  • Izvođenje mjerenja sposobnosti procesa i mašina (Cp, Cpk ; Cm, Cmk),
  • Izrada analiza mjernih sistema (MSA),
  • Izrada FMEA analize,
  • Rješavanje reklamacija kvaliteta dobijenih od eksternih ili internih kupaca za proizvod (kroz 8D izvještaj) kao i za ulazne materijale i alate,
  • Pravovremena i kontinuirana komunikacija sa kupcima i dobavljačima po pitanju unapređenja i rješavanja problema kvaliteta.
  • Učestvovanje kod provjera sistema kvaliteta od strane kupaca, kao i provjerivača IATF 16949 i ISO standarda
  • Organizacija i učestvovanje u internim provjerama procesa i proizvoda,
  • Praćenje i primjena ISO IATF 16949 standarda i propisa,
  • Upravljanje internim dokumentima Službe Kvaliteta (različite vrste izvještaja),

Mi Vam nudimo:

  • Mogućnost profesionalnog razvoja i nepredovanja u međunorodnoj kompaniji
  • Odgovarajuće praćenje i vrednovanje rezultata rada uz dodatne stimulacije za kvalitetan rad
  • Ugodno radno okruženje

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da radite i razvijate svoje lične i profesionalne vještine u
preduzeću koje cijeni rad, trud i svoje zaposlene, pošaljite svoju biografiju zaključno sa 30.06.2022.  putem opcije “PRIJAVITE SE”