Ovaj oglas je istekao

PROCESNI INŽENJER

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: KOLEKTOR CCL d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 9. 3. 2023.

Pregleda: 1313

KOLEKTOR CCL d.o.o. je dio koncerna Kolektor iz Slovenije koji se bavi razvojem, proizvodnjom i prodajom komutatora za potrebe automobilske industrije, industrije profesionalnih ručnih alata, kućnih aparata, kao i proizvodnjom induktivnih komponenti. Svoj uspjeh, kao i druge kompanije koncerna, zasnivamo na našim zaposlenima, na njihovom znanju i kontinuiranom učenju, na inovativnosti i preduzetničkom duhu. Ukoliko želite predano raditi i razvijati se u stabilnoj i društveno odgovornoj kompaniji, poštujući globalne standarde rada i kvaliteta, imate priliku prijaviti se na radno mjesto:

(m/ž)

Pored opštih uslova propisanih zakonom, od kandidata očekujemo i sljedeće:

  • VSS mašinski ili elektotehnički fakultet – prednost proizvodni smjer i mehatronika
  •  Napredno korištenje programa za 3D modeliranje
  •  Aktivno znanje engleskog jezika
  •  Poželjno radno iskustvo u proizvodnoj firmi
  •  Proaktivan pristup radu i spremnost na kontinuirano usavršavanje i napredovanje
  •  Spremnost na individualni kao i timski rad
  •  Odgovornost, posvećenost poslu, kvalitetu rada i i ostvarivanju ciljeva

Opis poslova:

  • Samostalno inženjersko-tehničko dizajniranje (konstruisanje) proizvoda,alata, mašina i procesa,
  •  Inženjersko – tehničko planiranje i učešće pri remontu strojeva,
  •  Obezbjeđenje nesmetanog odvijanja proizvodnog procesa za koji je odgovoran po propisanoj tehnološkoj dokumentaciji i unapređenje procesa,
  •  Obezbjeđenje odgovarajućeg kvaliteta proizvoda i uzoraka za tehnologiju za koju je odgovoran,
  •  Predlaganje i vođenje organizacijskih i razvojnih projekata vezanih za optimizaciju proizvodnje kroz Lean principe, projekata za poboljšanje kvaliteta i slično,
  •  Predlaganje poboljšanja u procesu rada, konstrukcijama alata, sredstvima rada i organizaciji proizvodnje.

Mi Vam nudimo:

  • Mogućnost profesionalnog razvoja i nepredovanja u međunorodnoj kompaniji
  • Odgovarajuće praćenje i vrednovanje rezultata rada uz dodatne stimulacije za kvalitetan rad
  • Ugodno radno okruženje

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da radite i razvijate svoje lične i profesionalne vještine u preduzeću koje cijeni rad, trud i svoje zaposlene, pošaljite svoju biografiju zaključno sa 09.03.2023.  putem opcije “PRIJAVITE SE”