Ovaj oglas je istekao

Mobile software developer

Mjesto: Remote

Poslodavac: Posao.Banjaluka.com - za klijenta

Kategorija: Informatika i dizajn

Ističe: 17. 6. 2022.

Pregleda: 1261

Američka firma sa predstavništvom u Sarajevu, koja se bavi kreiranjem mobilnih aplikacija za iOS i Android, raspisuje konkurs za:

(4 izvršioca)

Šta nudimo:

  • Radno vrijeme 5h, i 3h shodno obavezama;
  • Rad od kuće;
  • Profesionalni razvoj i usavršavanje unutar međunarodne kompanije fokusirane na tehnologiju i programere;
  • Rad sa najnovijim tehnologijama;
  • Različiti projekti i mogućnost promjene projekata unutar firme u zavisnosti od vašeg interesovanja;
  • Timski rad i aktivnu uključenost u donošenje odluka;
  • Radno okruženje bez stresa i predvidive tokove posla;
  • Atraktivna početna primanja sa mogućnosti povećanja nakon 6 mjeseci;

Opis posla:

  • Dizajniranje mobilnih aplikacija;
  • Održavanje kvaliteta i osiguravanje odazivosti aplikacija;
  • Saradnja sa ostalim zaposlenicima u dizajnu i implementaciji novih funkcija;
  • Održavanje integriteta i organizacije koda;
  • Razvoj jediničnih testova za kreirane nove krajnje tačke;
  • Pretvaranje dizajna u vizuelne elemente;

 Odgovornosti:

  • Pisanje tehničke specifikacije i pregled iste sa vođom tima;
  • Kodiranje novih karakteristika;
  • Ispravljanje grešaka u svom radu ili prijavljenih grešaka;
  • Iznalaženje inovativnih rješenja sa saradnicima;
  • Flešbek, refleksija na urađeno;
  • Sastanak sa QA timom u cilju razmjene sedmičnih korisničkih priča spremnih za testiranje;
  • Mrežni saobraćaj;
  • Izgradnja korisničkog interfejsa, korištenje HTML/CSS prema standardima i zahtjevima dizajna;
  • Praćenje Scrum ili Kanban SDLC procesa;

 Uslovi:

  • 2 – 3 godine iskustva u razvoju mobilnih aplikacija;
  • Poznavanje JavaScript biblioteka (React, Node, Angular, JQuery…);
  • Visoko iskustvo sa JavaScript ES6, Node JS, NPM…
  • Znanje u svim fazama SDLC;
  • Iskustvo rada sa grafičkim dizajnerima;
  • Razumijevanje i primjena bezbjednosti i zaštita podataka;
  • Responzivnost;
  • Stabilnost;

Oglas ostaje otvoren do popunjavanja radnih mjesta.

Vaše biografije možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”