Ovaj oglas je istekao

Saradnik za računovodstvo i administraciju

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Vitaminka AD

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 15. 10. 2022.

Pregleda: 2061

JAVNI KONKURS

za prijem u radni odnos

Privredno društvo Vitaminka A.D. Banja Luka raspisuje oglas za prijem u radni odnos na poziciji:

Opis radnog mjesta:

  •  obavlja knjigovodstvene poslove,
  •  obavlja administrativne poslove,
  •  obavlja i druge poslove po nalogu nadređenih.

Opšti uslovi:

  •  VSS-diplomirani ekonomista,
  •  poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  •  poznavanje Microsoft Office paketa.

Druge važne kompetencije:

  •  visok nivo odgovornosti, poslovnosti, lojalnosti i pouzdanosti,
  •  timski rad,
  •  proaktivnost, samostalnost i snalažljivost,
  •  spremnost za rad na sebi i otvorenost za učenje i usvajanje novih znanja i vještina.

Nudimo vam:

  •  stalni radni odnos,
  •  profesionalno i dinamično okruženje,
  •  kontinuirano usavršavanje i edukaciju,
  •  mogućnost napredovanja.

Rok za podnošenje prijava je 15 dana.

Prijave za konkurs u radni odnos možete dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE”

ili na adresu Vitaminka a.d. Banja Luka, Braće Pišteljića 22, 78 000 Banja Luka.

Kandidati koji, na osnovu dostavljenih prijava budu ispunjavali tražene uslove za posao, biće pozvani na intervju.