Ovaj oglas je istekao

Administrativni radnik – Blagajnik / Menadžer trgovine

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: HD Razvoj d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 9. 11. 2022.

Pregleda: 2983

Administrativni radnik – Blagajnik

Menadžer trgovine

Opis posla:  Administrativni radnik – Blagajnik

  • Ažuriranje dokumentacije
  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima
  • Korišćenje uređaja koju radni zadaci zahtjevaju (aparata za kopiranje, skenera i slično)
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumenata
  • Doček gostiju, briga o posetiocima, pripremanje i serviranje osveženja
  • Odgovornost za nabavku kancelarijske opreme i drugih dobara koji se troše na dnevnoj bazi
  • Upravljanje kasom i odgovornost za povjereni novac i vrednosti

Uslovi:

  • Viša stručna sprema (završen fakultet)
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Aktivan rad na računaru (poznavanje korišćenja Microsoft Office paketa, kao i interneta)
  • Dobra organizovanost, analitičnost i sistematičnost u radu
  • Tačnost, preciznost, brzina, visok nivo pažnje na detalje
  • Kooperativnost i ekstrovertnost

Opis posla: Menadžer trgovine

  • Definiše cijene u skladu sa proizvodnim troškovima
  • Definiše rokove isporuka u skladu sa tehničkim i ljudskim resursima
  • Aktivna potraga i kontakt sa važnim klijentima.
  • Razvijanje i sklapanje velikih mogućnosti prodaje.
  • Održavanje prodajnih kontakata i briga za ključne kupce
  • Planiranje prodajnih ciljeva

Uslovi:

  • Obavezna viša ekonomska stručna sprema (završen fakultet ili više)
  • Obavezno odlično znanje engleskog jezika
  • Poželjno poznavanje kineskog tržišta

O NAMA:

HD Razvoj d.o.o. je međunarodna kompanija osnovana u Sarajevu. Preduzeće se uglavnom bavi aktivnostima promocije poslovanja i međunarodnog ekonomskog i trgovinskog poslovnog savjetovanja. Trenutno se glavna djelatnost kompanije nalazi u Šangaju, Kina, (Bosna i Hercegovina, Srbija, Hrvatska u regionalnom smislu), sa glavnim ciljem povezivanja Evrope i Kine. Ukoliko ste zainteresovani za dinamično, interesantno i novo iskustvo, kao i da nam pomognete u našem globalnom cilju, Vašu prijavu pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE”