Ovaj oglas je istekao

Trgovac (dostavljač)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: AUTO DE-MI

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 12. 7. 2023.

Pregleda: 2117

Zbog konstantnog širenja maloprodajne mreže i povećanja obima posla „AUTO DE-MI“ raspisuje oglas:

TRGOVAC (DOSTAVLJAČ)

(BANJA LUKA)
više izvršilaca

Opis radnog mjesta:

  •  Neposredan rad sa kupcima, obilasci po potrebi
  •  Prodaja i naplata robe iz asortimana kompanije
  •  Izlaganje robe i postavljanje cijena
  •  Održavanje urednosti maloprodajnog objekta, prema standardima kompanije
  •  Dostava robe
  •  Saradnja sa nadređenim rukovodstvom

Posebne vještine:

  •  Dobra organizovanost i sistematičnost u radu
  •  Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim saradnicima

Uslovi:

  •  Poznavanje auto dijelova
  •  Poznavanje rada na računaru
  •  Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  •  Vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenima nudimo:

  •  Mogućnost rada u velikoj kompaniji sa dugom tradicijom
  •  Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju
  •  Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  •  Rad na puno radno vrijeme uz probni rad

Dodatne informacije na telefon 065/699-538 a sve prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”