Ovaj oglas je istekao

Referent u sektoru finansija i računovodstva

Mjesto: Nova Topola – Gradiška

Poslodavac: ELLA TEXTILE D.O.O.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 9. 6. 2023.

Pregleda: 2257

ELLA TEXTILE DOO, NOVA TOPOLA-GRADIŠKA, članica grupacije CALZEDONIA GROUP, više od trideset godina Calzedonia Grupa bilježi rast u svom razvoju i naporima za širenje i stvaranje uspješne proizvodnje i brendove te jača svoju poziciju na međunarodnom modnom tržištu. Danas Grupa nudi svoje kolekcije isključivo u okviru svojih singl-brend prodavnica (5.000) pod nazivima Calzedonia, Intimissimi, Tezenis, Falconeri u čak 55 zemalja širom svijeta.

Raspisuje oglas za poziciju:

1 izvršilac

Mjesto rada Nova Topola – Gradiška.

Opis poslova:

  •  zaprimanje i raspoređivanje financijsko-računovodstvene i ostale dokumentacije,
  •  evidentiranje ulaznih računa (domaći i inostranih),
  •  evidentiranje bankovnih izvoda
  •  priprema interno propisanih izvještaja – mjesečnih, kvartalnih, polugodišnjih i godišnjih
  •  evidentiranje putnih naloga
  •  evidentiranje blagajne
  •  periodična kontrola stavki bilansa
  •  obavljanje drugih poslova po nalogu pretpostavljenih.

Uslovi:

  •  Visoka stručna sprema, diplomirani ekonimista
  •  Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovaima
  •  Obavezno poznavanje engleskog jezika
  •  Poželjno poznavanje rada u SAP informacionom sistemu

Nudimo Vam mogućnost rada u multinacionalnoj firmi sa dugom tradicijom, konkurentna primanja, kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju, rad u ugodnoj i stimulativnoj atmosferi.

Biografiju i motivaciono pismo možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

ili na adresu preduzeća Ella Textile doo, Agroindustrijska zona bb, Nova Topola