Ovaj oglas je istekao

Vozač u međunarodnom transport sa B i C kategorijom

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: GMTEL LOGISTICS d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 31. 1. 2024.

Pregleda: 1148

GMTEL LOGISTICS d.o.o. je firma koja se bavi međunarodnim transportom i špedicijom. Uspješno posluje od 11.11.2011. godine sa konstatnim finansijskim rastom, stalnim rastom broja zaposlenih i broja vozila. Usled porasta obima posla GMTEL Logistics d.o.o. raspisuje konkurs za radno mjesto:

Vozača u međunarodnom transport sa B kategorijom

Opis radnog mjesta:

  •  Prevoz robe u međunarodnom transportu.
  •  Prevoz robe unutar BiH.
  •  Uredno vođenje dokumentacije, putnih naloga, komunikacija i obavljanje poslova na carinskim ispostavama.

Opšti uslovi:

  •  B kategorija
  •  Minimalno 1 godina radnog iskustva na poslovima vozača u međunarodnom transportu.
  •  Osnovno poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika.

Vozača u međunarodnom transportu sa C kategorijom

  •  C, C1 kategorija
  •  Licenca za vozača u međunarodnom transportu.
  •  Kartica vozača
  •  Minimalno 2 godina radnog iskustva na poslovima vozača u međunarodnom transportu.

Sve prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.

Sve informacije mogu se dobiti na telefon 051/924-340.