Ovaj oglas je istekao

Predavač MS Office (m/ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Posao.Banjaluka.Com - za klijenta

Kategorija: Prosvjeta

Ističe: 11. 2. 2024.

Pregleda: 801

Posao Banja Luka zapošljava:

PREDAVAČ MS OFFICE (m/ž)

Za našeg klijenta tražmo stručnog i angažovanog predavača MS Office-a koji će se pridružiti timu. Ovaj kandidat će imati priliku da dijeli svoje znanje i iskustvo u korišćenju Microsoft Office alata sa polaznicima. Predavanja će se održavati uživo.

Opis posla:

  •  Pripremanje i izvođenje nastave iz MS Office paketa (Word, Excel, Power Point)
  •  Prilagođavanje nastavnog materijala prema potrebama polaznika
  •  Pružanje podrške studentima i rješavanje njihovih pitanja
  •  Praćenje i ocjenjivanje napretka polaznika
  •  Aktivno učestvovanje u unapređenju programa obuke

Uslovi:

  •  Iskustvo u radu sa MS Office alatima
  •  Odlične predavačke i komunikacione vještine
  •  Stručnost u prilagođavanju nastave različitim nivoima znanja
  •  Sposobnost rada u timu
  •  Fleksibilnost radnog vremena

Kvalifikacija:

  •  Poželjna je diploma na relevantnom polju (informatika, poslovna informatika, edukacija)
  •  Sertifikati ili diplomirano obrazovanje u Microsoft Office alatima su prednost

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene uslove, te imate želju za napredovanjem i usavršavanjem u stabilnoj kompaniji, na pravom ste mjestu.

Svoju biografiju možete poslati putem opcije „PRIJAVITE SE“

Napomena: Sve prijave na ovaj oglas idu direktno Agenciji Posao Banjaluka, te Vam garantujemo diskretan i profesionalan proces selekcije.