Ovaj oglas je istekao

Knjigovođa (m-ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Posao.Banjaluka.Com - za klijenta

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 23. 2. 2024.

Pregleda: 2773

Posao Banja Luka zapošljava:

RAČUNOVOĐA (M/Ž)

Elektrotehničko preduzeće sa sjedištem u Banja Luci, koje već više od 10 godina uspješno posluje na lokalnom tržištu, trenutno traži iskusne računovođe kako bi obogatio svoj tim i nastavio pružati vrhunske usluge svojim klijentima.

Opis posla:

  •  Vođenje finansijskog i materijalnog knjigovodstva,
  •  Evidentiranje svih finansijskih transakcija i događaja u poslovanju firme,
  •  Unos podataka o prihodima, rashodima, fakturama, platama, porezima i ostalim finansijskim transakcijama u knjige,
  •  Praćenje ulaza i izlaza materijala, robe i opreme,
  •  Kontrola stanja zaliha i praćenje troškova materijala i sirovina,
  •  Priprema mjesečnih, kvartalnih i godišnjih finansijskih izveštaja,
  •  Analiza finansijskih izveštaja radi evaluacije poslovanja i pravljenja prijedloga za poboljšanja,
  •  Praćenje promjena zakonskih propisa i ažuriranje knjigovodstvenih procedura i praksi prema potrebi

Uslovi rada:

  •  VSS Diplomirani ekonomista ili SSS Ekonomska struka,
  •  Licenca sertifikovanog računovođe,
  •  Minimalno 3 godine radnog iskustva u oblasti računovodstva,
  •  Poznavanje rada u računovodstvenim sistemima,
  •  Poznavanje engleskog jezika – osnovni nivo
  •  Odgovorna, lojalna i snalažljiva osoba u stresnim situacijama

Nudimo:

  •  Obezbijeđen topli obrok i prevoz
  •  Radno vrijeme od pon-pet 08-16
  •  Stimulativna zarada uz mogućnost napredovanja

Svoju biografiju možete poslati putem opcije „PRIJAVITE SE“.

Napomena: Sve prijave na ovaj oglas idu direktno Agenciji Posao Banjaluka, te Vam garantujemo diskretan i profesionalan proces selekcije.