Ovaj oglas je istekao

Asistent u računovodstvu

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Enmon

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 19. 7. 2019.

Pregleda: 2759

Enmon d.o.o. je društvo osnovano u novembru 2005. godine u Banjaluci. Članica je Enmon grupacije koja posluje u 13 Evropskih zemalja. Društvo se bavi uvozom, izvozom i trgovinom keramičkih pločica, granitne keramike, sanitarije, galanterije i prateće opreme za kupatila. U sastavu grupacije imamo i sopstvenu proizvodnju ljepila za keramičke pločice, fug masa u svim bojama, kao i kupatilskog namještaja i kada ROPER.

Trenutno u sastavu Enmon-a BiH posluju centar u Banjaluci sa tri poslovne jedinice, centar u Bijeljini i Sarajevu, te poslovne jedinice u Bihaću, Brčkom, Prijedoru, Tesliću, Derventi, Cazinu, Prnjavoru i Doboju.

Direkcija preduzeća je smještena u Ramićima.

Centri raspolažu sa stovarišnim prostorima, maloprodajnim objektima, voznim parkom i upošljavaju preko 130 radnika.

Raspisujemo konkurs za sljedeće radno mjesto:

1 izvršilac

Opis poslova:

  • Evidencija ulazne i izlazne dokumentacije
  • Provjera formalne ispravnosti dokumentacije
  • Priprema dokumentacije za računvodstvo
  • Kontrola obavezne dokumentacije poslovnih jedinica
  • Administrativni poslovi u okviru službe
  • Drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • SSS, VSS
  • poznavanje računovodstvenih politika
  • poželjno prethodno radno iskustvo

Nudimo:

  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije “PRIJAVITE SE” sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete.

Više informacija na www.enmon.ba