Ovaj oglas je istekao

Komercijalista

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Izbor trgovine

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 15. 9. 2019.

Pregleda: 8221

Izbor d.o.o, P.J Banjaluka objavljuje oglas za prijem u radni odnos na sljedeće pozicije:

1 izvršilac (m/ž)

Opis posla

  • kontrola poslovnica na području djelovanja – Banja Luka
  • rad sa trgovcima i njihova edukacija
  • provođenje internih akata društva i ostalih zakonom propisanih obaveza
  • istraživanje tržišta, priprema planova i analiza radi daljeg praćenja aktivnosti na tržištu,
  • pravovremeno i tačno izvještavanje o poslovanju u okviru svojih odgovornosti,

Uslovi:

  • SSS, VSS, VŠS
  • radno iskustvo nije neophodno
  • poznavanje rada na računaru
  • vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač),
  • spremnost na putovanja i rad na terenu,
  • odgovornost u obavljanju radnih zadataka, dobre organizacijske, pregovaračke i komunikacijske sposobnosti, kreativnost, spremnost na timski rad.

Nudimo:

  • stimulativna i redovna mjesečna primanja
  • plaćanje prema ostvarnim rezultatima
  • redovna uplata svih obaveza na mjesečnom nivou (doprinosi, plata, topli obrok, regres, naknada za prijevoz)
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja shodno postignutim rezultatima
  • rad u mladom i stručnom timu;
  • aktivno učešće u razvoju firme.
  • korištenje službenog vozila u svrhu posla

Molimo da se na oglas prijavljuju samo ozbiljne i zainteresovane osobe. Sa odabranim kandidatima ćemo obaviti informativni razgovor.

Zainteresovani kandidati motivacijsko pismo, CV sa slikom mogu slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.

Ili na broj telefona: 037/318-569