Ovaj oglas je istekao

Mehaničar

Mjesto: Nova Topola – Gradiška

Poslodavac: ELLA TEXTILE D.O.O.

Kategorija: Proizvodnja

Ističe: 26. 2. 2024.

Pregleda: 2226

ELLA TEXTILE DOO, NOVA TOPOLA-GRADIŠKA, članica grupacije CALZEDONIA GROUP, više od trideset godina Calzedonia Grupa bilježi rast u svom razvoju i naporima za širenje i stvaranje uspješne proizvodnje i brendove, te jača svoju poziciju na međunarodnom modnom tržištu.

Danas Grupa nudi svoje kolekcije isključivo u okviru svojih singl-brend prodavnica (5.000) pod nazivima Calzedonia, Intimissimi, Tezenis, Falconeri u čak 55 zemalja širom svijeta.

Raspisuje oglas za poziciju:

Mehaničar – 2 izvršioca

Opis posla:

  •  tekuće i preventivno održavanje savremenih mašina u proizvodnji tekstila
  •  uvođenje novih mašina i tehnologija u proces proizvodnje,
  •  obučavanje radnica za otklanjanje jednostavnijih uzroka zastoja mašina,
  •  usvajanje novih tehnologija i zahvata zbog potrebe posla,
  •  rukovanje mašinama na propisan i siguran način,

Uslovi:

  • SSS mašinskog ili elektro smjera
  •  Iskustvo u proizvodnji nije neophodno
  •  Poslodavac organizuje obuku kroz probni rad

Svoje podatke možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

ili na adresu preduzeća Ella Textile doo, Agroindustrijska zona bb, Nova Topola
telefon za informacije 065/146-597

Konkurs je otvoren do popune radnih mjesta.