Ovaj oglas je istekao

Menadžer prodaje

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Travel for FUN d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 22. 5. 2020.

Pregleda: 11197

Travel for FUN d.o.o. je firma koja se bavi turizmom, trgovinom, organizacijom događaja i pružanjem raznih poslovnih usluga. Tim agencije čine 4 mlade osobe sa 17 ambasadora (promotera putovanja). Posvećenost i ljubav prema poslu vode ka povećanju obima posla. Shodno tome agenciji je potrebno pojačanje.
Tokom rada kod nas čeka te izuzetno dinamičan posao. Uigran tim obećava unaprijed maksimalnu podršku tokom upoznavanja sa načinom rada. Tokom vremena imate mogućnost usavršavanja i napredovanja. Potrebna nam je osoba spremna da daje sve od sebe da svoj rad usmjeri na ostvarivanje rezultata. Potrebno je znanje iz područja turizma, trgovine, marketinga, stranih jezika, organizacije događaja i kampanja, te sposobnost stupanja u kontakt s ljudima kojima je potrebno prezentovati i prodavati kvalitetne usluge s punim integritetom. Zapošljavamo na poziciji:

Tvoj opis posla i odgovornosti:

  • Da uspostaviš, razviješ i održavaš poslovni odnos sa klijentima iz svog portfolia i unapređuješ profitabilnost poslovnog odnosa;
  • Da prodaješ proizvode/usluge klijentima iz svog portfolia;
  • Da kontinuirano pratiš, savjetuješ i edukuješ potencijalne klijente o uslugama Travel 4 FUN agencije;
  • Da iniciraš ponude usluga, organizuješ i održavaš prezentacije usluga postojećim i potencijalnim klijentima;
  • Da koordinišeš aktivnosti na poslovima prodaje proizvoda i usluga sa drugim organizaconim jedinicama s ciljem pružanja kompletne usluge klijentu;
  • Da pratiš tržišta, identifikuješ potencijalne klijenate, te uspostavljaš kontakt sa njima;
  • Da pratiš pravovremenu naplatu potraživanja T4F od klijenata iz svog portfolia.
  • Da analiziraš prodaju, sugerišeš aktivnosti za unapređenje prodaje i aktivacija;
  • Da da kontinuirano pripremaš potrebne planove i izvještaje;
  • Da si orijentisan na kupce i lojalnost prema poslodavcu;
  • Da samostalno obavljaš dodjeljene poslove i zadatake;
  • Da razvijaš odnos sa klijentima, usmenim ili pismenim putem;
  • Da kreiraš ponude, ugovore ili druge dokumente.
  • Da upravljaš društvenim mrežama

Šta očekujemo od tebe:

  • Da hoćeš da radiš i da si posvećen/na zadacima;
  • Da si efikasan/na i efektivan/na u okviru kratkoročno i dugoročno postavljenih ciljeva;
  • Da želiš da budeš najbolji/a u onome što radiš,
  • Da hoćeš da učiš;
  • Da hoćeš da napreduješ;
  • Da želiš da zaradiš;
  • Da tražiš rješenje, a ne izgovor;
  • Da si iskren/a;
  • Da poznaješ bar jedan strani jezik;
  • Da znaš da radiš na računaru (Windows, Office);
  • Da aktivno voziš (Vozačka dozvola B kategorije);
  • Da si samostalan/na u radu i da si veoma odgovoran/na prema poslu, kolegama i T4F kao kompaniji u kojoj radiš;
  • Da si vrijedan/a i pošten/a;
  • Da podržavaš kolege, ali i da si spreman/a da primiš podršku;
  • Da si komunikativan/a i spreman/a na pregovaranje sa klijentima;
  • Da kada ti kažu da nešto nije moguće, ti se odvažiš i pokažeš da jeste.

Šta možeš da očekuješ od Travel 4 FUN:

  • Stimulativno okruženje u finansijskom i svakom drugom smislu;
  • UGOVOR O RADU-PUNO RADNO VRIJEME

Ohrabrujemo sve zainteresovane kandidate/kinje da pripreme i dostave CV i motivacijsko pismo putem opcije PRIJAVITE SE sa naznakom Za konkurs “T4F zapošljava”.

Broj pozicija: 2