Ovaj oglas je istekao

Skladištar

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Tehnika Perm

Kategorija: Ostalo

Ističe: 11. 9. 2020.

Pregleda: 3343

Tehnika Perm, agencija za posredovanje pri zapošljavanju u BiH, za potrebe klijenta u Banjaluci, traži kandidata za poziciju:

SKLADIŠTAR – 1 izvršilac

Opis posla:

  • Skladištenje, čuvanje i izdavanje materijala,
  • Vođenje, ažuriranje evidencije o stanju materijala
  • Primanje narudžbi kupaca, kontaktiranje kupaca
  • Praćenje stanja zaliha
  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
  • Kontrola povrata materijala
  • Održavanje magacinskog prostora
  • Vođenje računa o rokovima trajanja
  • Vođenje ulazne dokumentacije
  • Obavlja poslove prema procedurama i upustvima

Potrebni uslovi:

  • SSS
  • Radno iskustvo poželjno
  • Rad na računaru, upravljanje paletarom i viljuškarom
  • Brzina i dinamičnost
  • Sklonosta ka timskom radu, marljivost, odgovornost, lojalonost, snalažljivost, sistemtičnost, poštovanje rokova

Nudimo:

  • Dinamično poslovno okruženje
  • Timski rad
  • Redovna i stimulativna primanja
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • Topli obrok

Svi zainteresovani svoje prijave mogu poslati putem opcije “PRIJAVITE SE” ili se javiti na telefon 066 028 028.

Budite dio uspješnog tima!