Ovaj oglas je istekao

Vozač kamiona

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Euro-Express d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 12. 7. 2022.

Pregleda: 2606

Privredno društvo Euro-Express d.o.o. Banja Luka, koje obavlja djelatnost pružanja usluga iz
oblasti transporta, poštanskih i kurirskih usluga, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis radnog mjesta:

  • obavlja poslove prevoza pošiljki kamionom na relaciji centar za distribuciju – centralni
    magacin – centar za distribuciju
  • vrši uredno zaduženje i razduženje u distributivnom centru/centralnom magacinu po utvrđenim procedurama
  • odgovaran je za kompletnost i ispravnost dokumentacije za transport pošiljki
  • ažurno vodi brigu o urednosti i opremljenosti vozila, kontroliše važnost prateće dokumentacije i prijavljuje kvarove i nedostatke
  • svakodnevno dostavlja uredne izvještaje o obavljenom transportu pošiljki.

Opšti uslovi:

  • SSS – III ili IV stepen (diploma vozača motornih vozila ili ekvivalent),
  • vozačka dozvola C i E kategorije, položen državni ispit,
  • 1-2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Posebne vještine:

  • Dobra organizacija i realizacija radnih zadataka,
  • fleksibilnost, dinamičnost, pouzdanost, odgovornost, ažurnost.

Sve vaše prijave sa CV-jem i popratnim pismom šaljite putem opcije “PRIJAVITE SE”