Posao Banjaluka.com

Administrativni radnik / pripravnik

HD Razvoj d.o.o. zbog rasta poslovanja želi pojačati svoj tim stručnjaka kvalitetnim radnim kadrom, stoga  tražimo visokomotivisane osobe, koje će svojim proaktivnim pristupom doprinijeti još većem razvoju kompanije. Ukoliko želite raditi u mladoj, modernoj, uspješnoj kompaniji uz mogućnost velikog napretka, prijavite se!

ADMINISTRATIVNI RADNIK/PRIPRAVNIK

Opis poslova:

Uslovi:

Nudimo:

Vaše prijave sa biografijom možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

HD Razvoj d.o.o. osnovan je u avgustu 2020. godine u Sarajevu, gdje se nalazi i njegovo sjedište. Kompanija trenutno posluje na teritoriji Bosne i Hercegovine, sa predstavništvima u Srbiji i Hrvatskoj. HD Razvoj d.o.o., oslanjajući se na Radni odbor za ekonomsku i trgovinsku saradnju Puta svile i puta trgovine Kinesko-evropskog udruženja za tehničku i ekonomsku saradnju, posvećen je izgradnji platforme za bilateralnu saradnju između Kine i Evrope. Cilj  je pružanje visokokvalitetnih usluga povezivanja između kineskih kompanija i vlada te kompanija jugoistočne Evrope u oblasti ekonomije, tehnologije, trgovine i odgovarajućih usluga. Glavna djelatnost i ciljevi HD Razvoj d.o.o. su pružanje usluga savjetovanja u vezi s ekonomijom i trgovinom između Kine i Evrope; organizacija razmjene ekonomske i trgovinske saradnje između Kine i Evrope; pružanje usluga koordinacije za kineske kompanije i učešće u poslovima infrastrukturne izgradnje jugoistočne Evrope; ulaganje i razvoj projekata u oblasti energetike i infrastrukture; izvođenje projekata; pružanje profesionalnih usluga prevoda; trgovina robom, itd.

Exit mobile version