Ovaj oglas je istekao

Administrativni radnik u računovodstvu

Mjesto: Banja Luka-Debeljaci

Poslodavac: Krajina klas d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 22. 12. 2022.

Pregleda: 2355

Opis posla:

  •  Knjiženje izvoda, priprema i relizacija kompenzacija,
  •  Evidencija kredita radnika, obračun i likvidatura plata i likvidatura robnih kredita,
  •  Poreske prijave poreza i doprinosa, naknada, taksi i ostalih prijava prema PURS i Poreskim ispostavama FBIH
  •  Refundacija bolovanja
  •  Statistički obrazci (Rad 1-RS/FBIH, izvještaj cijena, IND, polugodišnji, tromjesečni i godišnji izvještaji)
  •  Sravnjenje kupaca/dobavljača
  •  Knjiženja platne kartice
  •  Obavlja ostale zadatke prema nalogu rukovodioca

Potrebni uslovi:

  •  SSS/VSS
  •  Jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  •  Dobro poznavanje rada u MC Office paketu
  •  Dobre organizacione sposobnosti,komunikativnost,fleksibilnost,samostalnost,preziznost

Nudimo:

  •  Dinamično poslovno okruženje
  •  Radno vrijeme od 08-16h
  •  Timski rad
  •  Redovna i stimulativna primanja,
  •  Topli obrok

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” ili se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.

Budite dio uspješnog tima!
Lokacija:Banja Luka-Debeljaci