Posao Banjaluka.com

Diplomirani menadžer preduzetničke ekonomije

Javno preduzeće ‘’Putevi Republike Srpske’’ d.o.o.
Trg Republike Srpske 8
78000 Banja Luka
r a s p i s u j e:

JAVNI KONKURS

za prijem pripravnika u radni odnos na određeno vrijeme

I – Raspisuje se Javni konkurs za prijem pripravnika u radni odnos na određeno vrijeme u trajanju do 12 mjeseci, odnosno do sticanja uslova za polaganje pripravničkog ispita i to:

1. Diplomirani menadžer preduzetničke ekonomije………1(jedan) izvršilac.

II – OPIS POSLOVA

Pripravnici će obavljati poslove radi osposobljavanja za samostalan rad u okviru svoje struke i sticanja radnog iskustva neophodnog za polaganje stručnog ispita.

III – OPŠTI USLOVI

Kandidati moraju ispunjavati sljedeće opšte uslove:

IV – POSEBNI USLOVI

Kandidati, pored opštih, moraju ispunjavati i sljedeće posebne uslove:

V – POTREBNA DOKUMENTA

Uz prijavu na Javni konkurs sa adresom prebivališta i brojem telefona, kandidati su dužni dostaviti sljedeća dokumenta o ispunjavanju opštih i posebnih uslova (original ili ovjerene kopije):

Lični podaci podnosioca prijave su tajni i mogu se prikupljati i obrađivati samo u skladu sa Zakonom o zaštiti ličnih podataka (’‘Službeni glasnik Bosne i Hercegovine’‘, br. 49/06, 76/11 i 89/11), dok su sve ostale informacije javne i dostupne.

Svi kandidati koji ispunjavaju opšte i posebne uslove, biće pozvani na intervju. O vremenu i mjestu održavanja intervjua, kandidati će biti blagovremeno obaviješteni, putem telefona i/ili pošte.

Kandidati koji budu pozvani na intervju obavezni su donijeti ličnu kartu ili pasoš na uvid Konkursnoj komisiji – u protivnom mu neće moći pristupiti.

VI – ROK I MJESTO PODNOŠENjA PRIJAVA

Rok za podnošenje prijava je 8 (osam) dana od dana objavljivanja putem JU Zavoda za zapošljavanje Republike Srpske.

Kandidati su dužni dostaviti prijave, lično ili putem pošte, na adresu:
Javno preduzeće ‘’Putevi Republike Srpske’’ društvo sa ograničenom odgovornošću Banja Luka, sa obaveznom naznakom ,,Javni konkurs za prijem pripravnika u radni odnos na određeno vrijeme – NE OTVARATI’‘, Trg Republike Srpske 8, 78 000 Banja Luka.

Nepotpune, neblagovremene, nedopuštene i nerazumljive prijave neće se uzeti u razmatranje, kao ni prijave kandidata koji budu bili nedostupni Konkursnoj komisiji na adresi i kontakt telefonu iz prijave.

O rezultatima Javnog konkursa, svi kandidati biće pismeno obaviješteni.

Dokumenti priloženi uz prijavu na Javni konkurs neće biti vraćeni kandidatima.

Dokumentaciju koja nije tražena Javnim konkursom nije potrebno dostavljati.

Napomena: Rok za podnošenje prijava na Javni konkurs počinje se računati od prvog narednog dana od dana objavljivanja. Ako posljednji dan roka pada u neradni dan, rok ističe istekom prvog radnog dana.

Exit mobile version