Posao Banjaluka.com

Direktor

Školski odbor JU Centar “Zaštiti me” Banjaluka raspisuje Javni konkurs za izbor i imenovanje direktora JU Centar “Zaštiti me” Banjaluka.

Opis poslova

Mandat

Status

Uslovi za učešće na konkursu

Za direktora Centra može biti izabrano lice koje ispunjava uslove utvrđene Zakonom o radu, Zakonom o srednjem obrazovanju i vaspitanju i Statutom Centra, i to:

Opšti uslovi:

Posebni uslovi:

Pored opštih i posebnih uslova, za direktora ne može biti izabrano lice na koje se odnosi član IX stav 1. Ustava Bosne i Hercegovine.

Potrebna dokumentacija

Kao dokaz o ispunjavanju opštih i posebnih uslova kandidati su, uz prijavu na konkurs sa naznačenom adresom prebivališta i brojem kontakt telefona, dužni priložiti:

Sva dokumenta koja kandidati prilažu uz prijavu na konkurs moraju biti originali ili ovjerene kopije, i neće se vraćati kandidatima.

Uvjerenje da kandidat nije osuđivan pravosnažnom presudom na bezuslovnu kaznu zatvora Centar će pribaviti službenim putem za imenovanog kandidata, a prije stupanja na dužnost.

Prijave se mogu dostaviti lično ili poštom preporučeno na sljedeću adresu:
JU Centar “Zaštiti me” Banjaluka,
Poljokanov park bb,
Banjaluka,
sa naznakom Javni konkurs za izbor i imenovanje direktora JU Centar “Zaštiti me” Banjaluka (NE OTVARATI).

Obavezno na poleđini koverte navesti ime, prezime i tačnu adresu stanovanja kandidata.

Neblagovremene i nepotpune prijave kandidata neće se uzeti u razmatranje.

Napomene

Školski odbor će razmotriti prijave svih kandidata i dostaviti Ministru dokumentaciju i spisak kandidata koji ispunjavaju uslove konkursa za imenovanje direktora Centra, u roku od osam dana od dana razmatranja prijava.

Školski odbor će pisanim putem obavijestiti sve učesnike konkursa o odluci Vlade o imenovanju direktora JU Centar „Zaštiti me“ Banja Luka u roku od osam (8) dana od dana prijema odluke od resornog ministarstva.

Exit mobile version