Banjaluka.com
Ovaj oglas je istekao

Fakturant

Mjesto: Trn - Laktaši

Poslodavac: Dara d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Objavljeno: 2019-03-1212. 03. 2019

Ističe: 20. 03. 2019

Pregleda: 1990

Mi smo jedan od vodećih distributera na polju roba široke potrošnje na području BiH.

Opis posla:

  • Prijem i obrada narudžbi
  • Izdavanje naloga za otpremu skladištu
  • Izdavanje i štampanje otpremnica, računa i ostalih dokumenata robno skladišnog poslovanja
  • Arhiviranje dokumentacije i uredno slaganje u registratore
  • Komunikacija i saradnja sa skladištem
  • Komunikacija i saradnja sa prodajnim timom
  • Komunikacija i saradnja sa ostalim dijelovima firme
  • Komunikacija i saradnja sa kupcima
  • Održavanje čistoće u radnom prostoru
  • Uredno i ažurno vođenje zadanih evidencijskih izvještaja

Od Vas očekujemo:

  • SSS
  • poželjno iskustvo na istim i sličnim poslovima (nije neophodno)
  • poznavanje rada na MS Office aplikacijama
  • komunikativna, ozbiljna i marljiva osoba sa izraženim timskim duhom

Nudimo Vam:

  • Stimulativnu zaradu prema iskazanim performansama
  • Obuku u zemlji
  • Rad u modernom okruženju
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV putem opcije “PRIJAVITE SE” ili putem pošte na adresu:
Dara d.o.o,
Podružnica Banjaluka,
Prijedorska br: 4,
78252 Trn, Laktaši
s naznakom
“ZA NATJEČAJ”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će se kontaktirati.

Sjedište u Trnu, Laktaši

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.banjaluka.com.

SPONZORISANI OGLASI