Posao Banjaluka.com

Inženjer za zaštitu na radu

Uspješne fabrike tekstilnih proizvoda koje su članice grupacije CALZEDONIA GROUP danas pod novim nazivom Oniverse, više od trideset godina Grupa bilježi rast u svom razvoju i naporima za širenje i stvaranje uspješne proizvodnje i brendove, te jača svoju poziciju na međunarodnom modnom tržištu,nudi svoje kolekcije isključivo u okviru svojih singl-brend prodavnica (5.000) pod nazivima Calzedonia, Intimissimi, Tezenis, Falconeri u čak 55 zemalja širom svijeta.

Danas posluju sa svojim proizvodnim jedinicama i na području Bosne i Hercegovine u mjestima Nova Topola,Prijedor i Novi Grad.

Zdravlje i sigurnost na radu su ključne vrijednosti naše kompanije.

Ukoliko želite da se pridružite našem timu koji svakodnevno vodi brigu o sigurnom i zdravom radnom okruženju, prijavite se na oglas za poziciju:

Područje rada: Nova Topola, Prijedor i Novi Grad.

Opis poslova:

Od kandidata očekujemo :

Svoju prijavu možete poslati:

Exit mobile version