Ovaj oglas je istekao

IT specialist – system administrator (m/ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Sector Security doo

Kategorija: Informatika i dizajn

Ističe: 25. 4. 2019.

Pregleda: 1701

Sector Security doo, najveća domaća kompanija u oblasti privatne zaštite, zbog širenja obima posla raspisuje

K O N K U R S

za prijem radnika u radni odnos s punim radnim vremenom

u sjedištu – Banjaluka

Broj izvršilaca – 1 (jedan)

Opis posla:

  • administracija Active Directory sistema Kompanije,
  • administracija serverskih, storage i backup sistema,
  • administracija antivirus sistema Kompanije,
  • administracija File servera Kompanije i upravljanje privilegijama pristupa eksternim medijima,
  • rad sa softwareom za kripciju,
  • virtualizacija (Vmware vSphere)

Uslovi:

  • VSS u srodnom području – inžinjerstvo ili kompjuterske nauke
  • najmanje 3 godine na istim ili sličnim pozicijama
  • iskustvo na poslovima administracije Microsoft Windows servera i radnih stanica u mrežnom okruženju,
  • poznavanje SQL servera i SQL programiranja
  • iskustvo u radu s infrastrukturnim rješenjima (virtuelizacija servera, desktopa i aplikacija; endpoint protection rješenja; VMWare, Citrix , Sophos, Fortinet, backup sistemi, firewall-i),
  • aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Kandidati su obavezni uz prijavu dostaviti CV. Prijave dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE” ili na adresu
Siniše Mijatovića 9,
Banjaluka.