Posao Banjaluka.com

Knjigovođa / računovođa

„Elektronska video lutrija“ d.o.o. Banja Luka („EVL“ d.o.o. Banja Luka), sa sjedištem u ulici Kralja Petra II br. 17, 78 000 Banja Luka, raspisuje

K O N K U R S

za prijem u radni odnos na određeno vrijeme

I RADNO MJESTO

FINANSIJSKI SEKTOR

Knjigovođa/računovođa

(1 izvršilac)

II OPIS POSLOVA

Mjesto rada: Banja Luka

III OPŠTI USLOVI

IV POSEBNI USLOVI

V OSTALI USLOVI

VI PRIJAVA NA KONKURS

Kandidati su dužni radi prijave na konkurs dostaviti sljedeću dokumentaciju:

Prijave na konkurs mogu se dostavljati lično ili putem pošte na adresu Kralja Petra II br. 17, 78 000 Banja Luka, kao i putem opcije “PRIJAVITE SE”- najkasnije do 31.08.2022. godine.

VII INTERVJU

Kandidati koji se prijave i ispunjavaju naprijed navedene uslove biće pozvani na intervju sa članovima konkursne komisije. Prilikom poziva na intervju od kandidata se može tražiti da dostave na uvid dokumentaciju kojom se dokazuje ispunjenost uslova iz konkursa.
O vremenu održavanja intervjua kandidati će biti blagovremeno obaviješteni.
Nepotpune prijave, kao i prijave kandidata koji ne ispunjavaju propisane uslove iz konkursa, neće se uzimati u razmatranje, te kandidati neće biti pozvani na intervju.

VIII OBJAVA KONKURSA

Konkurs će se objaviti u štampanim, elektronskim medijima, na internet stranici i društvenim mrežama „EVL“ d.o.o. Banja Luka.

Exit mobile version