Ovaj oglas je istekao

Konobar – Šanker – Roštilj majstor

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Picerija "ITALY NUOVO" TC Merkator

Kategorija: Uslužne djelatnosti

Ističe: 28. 4. 2023.

Pregleda: 1458

Konobar m/ž – 2 izvršioca

Šanker m/ž – 2 izvršioca

Roštilj majstor m/ž – 1 izvršilac

Opis posla:

  • Efikasno i kvalitetno isporučivanje narudžbi u skladu sa propisanim pravilima i standardima
  • Održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme prije, tokom i nakon radnog procesa

Uslovi posla:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Izražena komunikativnost, prijatno i pristojno ponašanje
  • Visok nivo entuzijazma, posvećenosti, profesionalnosti i inicijative
  • Dobre organizacione sposobnosti i brzina u radu

Vaše prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”