Ovaj oglas je istekao

Koordinator transporta

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Enmon d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 2. 6. 2019.

Pregleda: 2284

Enmon d.o.o. je društvo osnovano u novembru 2005. godine u Banjaluci. Članica je Enmon grupacije koja posluje u 13 Evropskih zemalja. Društvo se bavi uvozom, izvozom i trgovinom keramičkih pločica, granitne keramike, sanitarije, galanterije i prateće opreme za kupatila. U sastavu grupacije imamo i sopstvenu proizvodnju ljepila za keramičke pločice, fug masa u svim bojama, kao i kupatilskog namještaja i kada ROPER.

Trenutno u sastavu Enmon-a BiH posluju centar u Banjaluci sa tri poslovne jedinice, centar u Bijeljini i Sarajevu, te poslovne jedinice u Bihaću, Brčkom, Prijedoru, Tesliću, Derventi i Prnjavoru.

Direkcija preduzeća je smještena u Ramićima.

Centri raspolažu sa stovarišnim prostorima, maloprodajnim objektima, voznim parkom i upošljavaju preko 130 radnika.

Raspisujemo konkurs za sljedeća radna mjesta:

(Banjaluka), 1 izvršilac

Opis poslova:

  • Planiranje , organizovanje, vođenje i kontrola svih procesa unutar službe transporta
  • Analitičko praćanje rada službe kroz informacioni sistem, putne naloge i njihovo arhiviranje
  • Optimizacija transportnih ruta
  • Obezbjeđenje uslova za kvalitetno servisiranje prodajnog sektora
  • Monitornig rada transportnog sektora u skladu sa Zakonom o saobraćaju RS i Zakonu o cestovnom prometu FBiH
  • Upravljanje kadrovima u transportnom sektoru kroz selekciju, obuku i praćenje zaposlenih
  • Priprema izvještaja za menadžment firme na mjesečnom nivou

Uslovi:

  • minimum SSS saobraćajnog ili mašinskog smjera
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • organizatorske sposobnosti i orijentisanost na timski rad
  • poznavanje rada na računaru (MS office)
  • izražena preciznost, sistematičnost i temeljitost u radu

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije “PRIJAVITE SE” sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete.

Više informacija na www.enmon.ba