Ovaj oglas je istekao

Magacioner

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Delta MD d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 9. 6. 2020.

Pregleda: 2828

FIRMA „DELTA MD“ D.O.O. je firma koja se bavi izvođenjem radova u visokogradnji.

Radno mjesto:

Magacioner

Opis posla:

  • Nabavka materijala za gradilišta, evidencija i vođenje računa o opremi, sitnom alatu i inventaru, HTZ opremi
  • Komunikacija sa dobavljačima, vođenje računa o vozilima

Uslovi:

  • Osnovno znanje rada na računaru
  • Radno iskustvo minimalno godina
  • Odgovornost, pouzdanost
  • Ostali uslovi po dogovoru
  • Vozačka dozvola B kategorije

Broj pozicija: 1