Banjaluka.com

Maser / Maserka

Mjesto: Tivat

Poslodavac: STARMEDICO d.o.o.

Kategorija: Posao u inostranstvu

Objavljeno: 2019-08-1919. 8. 2019.

Ističe: 18. 9. 2019.

Pregleda: 794

Starmedico d.o.o. raspisuje oglas za radno mjesto:

Maser / Maserka (2x terapeuta – ugovor na sezonu ili na godinu dana)

Opis posla:

  • Procjena zdravstvenog stanja pacijenta (merenje snage, utvrđivanje raspona kretnji i određivanje funkcionalnih sposobnosti);
  • Izrada programa koji sadrži opis postupaka i predviđenih ishoda terapije;
  • Prilagođavanje programa fizioterapije u skladu sa napretkom klijentovog stanja;
  • Pružanje usluga medicinske masaže;
  • Priprema prostorije za masiranje (uključujući odabir umirujuće muzike, zagrevanje prostorije, zagrevanje ulja, grejanje kamenja,
  • pripremanje vodene i parne kupke, postavljanje infracrvene lampe i sl.);
  • Poznavanje sastava različitih kozmetičkih preparata kako bi se mogli adekvatno primjenjivati;
  • Promocija i prodaja proizvoda i usluga;
  • Zajednički rad sa menadžerom radi unapređenja standarda usluge i prodaje;
  • Održavanje čistoće Spa Centra;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Menadžera;
  • Strpljivost;
  • Sposobnost pružanja podrške i motivisanja klijenata;
  • Dobra moć zapažanja;
  • Komunikacione vještine;
  • Sposobnost razumevanja pacijentove  situacije;
  • Izdržljivost i dobra kondicija;
  • Timski rad;
  • Odgovornost prema klijentima i poslodavcu.

Uslovi:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 4 godine stručne medicinske i druge vrste
  • Poznavanje osnova dermatologije i anatomije ako nemaju zavrsenu srednju medicinsku.
  • 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje engleskog jezika

Mi vam nudimo:

  • Rad u stabilnom i organizovanom sistemu
  • Radna nedelja je 6 dana po 6h
  • Ugovor sa fiksnom platom 450 EUR
  • 10% procenti od servisa i prodaje prema rezultatima
  • Mogućnost napredovanja i razvoja u karijeri
  • Stalnu edukaciju
  • Smještaj + 1 topli obrok dnevno

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.banjaluka.com.

SPONZORISANI OGLASI