Posao Banjaluka.com

Menadžer prodaje

Travel for FUN d.o.o. je firma koja se bavi turizmom, trgovinom, organizacijom događaja i pružanjem raznih poslovnih usluga. Tim agencije čine 4 mlade osobe sa 17 ambasadora (promotera putovanja). Posvećenost i ljubav prema poslu vode ka povećanju obima posla. Shodno tome agenciji je potrebno pojačanje.
Tokom rada kod nas čeka te izuzetno dinamičan posao. Uigran tim obećava unaprijed maksimalnu podršku tokom upoznavanja sa načinom rada. Tokom vremena imate mogućnost usavršavanja i napredovanja. Potrebna nam je osoba spremna da daje sve od sebe da svoj rad usmjeri na ostvarivanje rezultata. Potrebno je znanje iz područja turizma, trgovine, marketinga, stranih jezika, organizacije događaja i kampanja, te sposobnost stupanja u kontakt s ljudima kojima je potrebno prezentovati i prodavati kvalitetne usluge s punim integritetom. Zapošljavamo na poziciji:

Tvoj opis posla i odgovornosti:

Šta očekujemo od tebe:

Šta možeš da očekuješ od Travel 4 FUN:

Ohrabrujemo sve zainteresovane kandidate/kinje da pripreme i dostave CV i motivacijsko pismo putem opcije PRIJAVITE SE sa naznakom Za konkurs “T4F zapošljava”.

Broj pozicija: 2

Exit mobile version