Montažer čeličnih konstrukija, aluminijumskih i staklenih fasada

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Spektra DMG

Kategorija: Ostalo

Ističe: 27. 7. 2019.

Pregleda: 2035

Spektra DMG sa sjedištem u Banjaluci koja se bavi proizvodnjom i montažom aluminijumskih i staklenih fasada, brend elemenata na benzinskim pumpama, zbog povećanog obima posla traži radnika sa iskustvom za radno mjesto:

Opis poslova:

  • radi poslove montaže čelične konstrukcije, aluminijumskih i staklenih fasada na teritoriji Bosne i Hercegovine i zemljama regiona
  • izvođenje montaže na terenu po zadatoj tehničkoj dokumentaciji, uz korištenje pokretnih i fiksnih skela i radnih korpi
  • planiranje i koordinisanje rada

Očekujemo:

  • SSS mašinske struke
  • radno iskustvo 2-3-godine
  • poznavanje pravila iz Zakona o zaštiti na radu
  • zdravstvena sposobnost za rad
  • odgovornost
  • prednost kandidatima sa položenom B i C kategorijom

Nudimo:

  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz obavezan probni rad
  • plata u zavisnosti od ličnih mogućnosti i sposobnosti
  • puno radno vrijeme
  • plaćene putne troškove
  • ugodnu radnu atmosferu u profesionalnom timu

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE” ili putem telefona 065/736-808