Ovaj oglas je istekao

Predavač mentalne aritmetike

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Centar za edukaciju "Malac Genijalac"

Kategorija: Prosvjeta

Ističe: 8. 12. 2019.

Pregleda: 3357

Centar za edukaciju “Malac Genijalac” Banjaluka, raspisuje konkurs za predavača mentalne aritmetike.

Neophodni uslovi:

  • VSS (visoka stručna sprema)
  • Profesor predmetne/razredne nastave ili diplomirani vaspitač ,pedagog, psiholog, logoped – BEZ TRENUTNOG ZAPOSLENJA
  • Spremnost za rad u popodnevnim časovima i vikendom
  • Izražena komunikativnost, organizovanost, odgovornost i spremnost za dalje usavršavanje
  • Poželjno radno iskustvo
  • Poznavanje rada na računaru i osnovno poznavanje Microsoft Ofice-a

Opis posla:

  • Nakon obuke i licenciranja za predavača MENTALNE ARITMETIKE® (Teacher Certificate Program Hikari) kandidat bi radio kao predavač Mentalne aritmetike

Podatke i CV šaljite putem opcije PRIJAVITE SE.

Informacije na broj telefon: 066/222 200.