Ovaj oglas je istekao

Promoter / Call operater (ž/m)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: PREMIUM INTERNATIONAL

Kategorija: Ostalo

Ističe: 27. 4. 2019.

Pregleda: 3578

PREMIUM INTERNATIONAL zapošljava! Budi dio našeg tima sa više od 200 zaposlenih na teritoriji Balkana.

Zbog proširenja obima posla, potrebni su nam timski igrači koji će u cilju promovisanja našeg brenda postati dio grupacije.

Bavimo se masažnim programima, prirodnom kozmetikom, njegom tijela i sistemima za zdravo spavanje.

Direktni smo zastupnici više stranih brendova i licencni partneri poznatih kompanija.

Višegodišnji smo dobitnici brojnih internacionalnih priznanja za uspešno poslovanje menadžmenta grupacije, kao i inovacija na polju zdravstveno terapeutskih proizvoda, ali i turizma.

www.premiuminternationalgroup.com

PROMOTER/CALL OPERATER (ž/m) – 10 izvršilaca

Mjesto konkurisanja i zaposlenja: Banjaluka i cijela Republika Srpska

Opis posla:

  • Rad na terenu, Banja Luka i drugi gradovi Republike Srpske;
  • Anketiranje klijenata;
  • Promovisanje kompanije;
  • Unos podataka i ažuriranje informacija kroz interni program;

Uslovi za kandidate:

  • Fleksibilnost za rad na terenu;
  • Nije neophodno iskustvo na sličnim poslovima;
  • Odgovornost, posvećenost, entuzijazam, želja sa napredovanjem, marljivost;
  • Komunikativnost, elokventnost i pozitivan stav prema poslu;
  • Smisao za timski rad, disciplina, organizacione sposobnosti;
  • Prezentacione vještine, moć pregovaranja;

Kandidatima nudimo:

  • Fiksna plata 600KM;
  • Mogućnost napredovanja i dodatnih beneficija u skladu sa rezultatima, bonusi za najbolje u timu;
  • Profesionalnu obuku i plaćeni probni rad;
  • Mogućnost rada u Beogradu, kao i u cijeloj Srbiji
  • Plaćen obrok, smještaj, zdravstveno osiguranje i prevoz za rad na terenu;

Prijave sa CV i fotografijom u boji dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE”.

Nepotpune prijave neće biti razmatrane

Propratno pismo poželjno