Posao Banjaluka.com

Promoter / Call operater (ž/m)

PREMIUM INTERNATIONAL zapošljava! Budi dio našeg tima sa više od 200 zaposlenih na teritoriji Balkana.

Zbog proširenja obima posla, potrebni su nam timski igrači koji će u cilju promovisanja našeg brenda postati dio grupacije.

Bavimo se masažnim programima, prirodnom kozmetikom, njegom tijela i sistemima za zdravo spavanje.

Direktni smo zastupnici više stranih brendova i licencni partneri poznatih kompanija.

Višegodišnji smo dobitnici brojnih internacionalnih priznanja za uspešno poslovanje menadžmenta grupacije, kao i inovacija na polju zdravstveno terapeutskih proizvoda, ali i turizma.

www.premiuminternationalgroup.com

PROMOTER/CALL OPERATER (ž/m) – 10 izvršilaca

Mjesto konkurisanja i zaposlenja: Banjaluka i cijela Republika Srpska

Opis posla:

Uslovi za kandidate:

Kandidatima nudimo:

Prijave sa CV i fotografijom u boji dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE”.

Nepotpune prijave neće biti razmatrane

Propratno pismo poželjno

Exit mobile version