Ovaj oglas je istekao

Radnici u poslastičarskoj proizvodnji

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Posao.Banjaluka.com - za klijenta

Kategorija: Ostalo

Ističe: 26. 4. 2023.

Pregleda: 2334

Posao.Banjaluka.Com – za klijenta zapošljava:

Opis posla:

  •  Pakovanje,
  •  Priprema sirovina,
  •  Priprema krema i filova,
  •  Ukrašavanja.

Potrebni uslovi:

  •  SSS/NK,
  •  Radno iskustvo poželjno al nije neophodno,
  •  Brzina i dinamičnost, pedantnost i urednost,
  •  Vrijedna i odgovorna osoba.

Nudimo:

  •  Timski rad,
  •  Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme,
  •  Topli obrok,
  •  Rad u smjenama.

Vaše prijave možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”