Ovaj oglas je istekao

Serviser rashladnih uređaja

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Viva Company d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 30. 9. 2022.

Pregleda: 969

JAVNI KONKURS
za prijem u radni odnos

Privredno društvo „Viva company“ d.o.o. raspisuje oglas za prijem u radni odnos na poziciji:

Serviser rashladnih uređaja, Banja Luka

1 izvršilac

Opis radnog mjesta:

  •  servis i popravka rashladnih vitrina.

Poslodavac organizuje obuku za navedene poslove i snosi troškove iste.

Opšti uslovi:

  •  srednja stručna sprema,
  •  poželjno radno iskustvo na istim ili eventualno sličnim poslovima,
  •  vozačka dozvola C1 kategorije.

Druge važne kompetencije:

  •  pažljivost i visok stepen odgovornosti u radu,
  •  opšta zdravstvena i psihomotorna sposobnost.

Nudimo vam:

  •  stalni radni odnos i stimulativna primanja,
  •  mogućnost napredovanja,
  •  profesionalno i dinamično radno okruženje,
  •  kontinuirano usavršavanje i edukaciju.Rok za podnošenje prijava je 15 dana.

Sve Vaše prijave, koje treba da sadrže:

  •  biografiju,
  •  motivaciono pismo i
  •  eventualne dokaze o dodatnim znanjima i vještinama,

možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Kandidati koji, na osnovu dostavljenih prijava budu ispunjavali tražene uslove za posao, biće pozvani na testiranje i razgovor.