Posao Banjaluka.com

Šivač (m/ž)

Boxmark Leather d.o.o. je uspješna multinacionalna kompanija koja svoje proizvode plasira kupcima na inostranim tržištima. Jedan smo od vodećih svjetskih proizvođača kožnih sjedala za automobilsku industriju. Za popunjavanje otvorenih radnih mjesta u našim pogonima u Republici Hrvatskoj tražimo:

Šivače (m/ž)

Opis posla:

Obrazovanje: Završena osnovna škola i kurs šivanja ili završena srednja škola tekstilnog ili kožarskog usmjerenja
Radno iskustvo: Poželjno radno iskustvo na poslovima šivanja kože u trajanju od jedne godine

Broj potrebnih radnika: 60

Mjesto rada: Varaždin ili Zlatar Bistrica, Republika Hrvatska
Vrsta radnog odnosa: Ugovor o radu na određeno vrijeme u trajanju od jedne godine uz mogućnost produljenja. Predviđen je probni rad u trajanju od šest mjeseci.

Ostali uslovi rada:

Dodatne informacije: Poslodavac snosi troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te osigurava svim radnicima prievoz na posao / s posla iz mjesta stanovanja u Republici Hrvatskoj. Molbu sa životopisom poslati putem opcije PRIJAVITE SE. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas na brojeve telefona: 00385 42/404-692 ili 00385 42/404-695.

Exit mobile version