Posao Banjaluka.com

Voditelj ključnih kupaca

Dio smo M SAN Grupacije, regionalnog lidera u distribuciji IT opreme i potrošačke elektronike, u sistemskoj integraciji, eCommerce rješenjima i prodaji putem interneta te u poljoprivrednoj proizvodnji..

I upravo po tome se razlikujemo od ostalih!

Poslujemo u kompleksnom organizacijskom okruženju koje kontinuirano raste, i svoj uspjeh prvenstveno dugujemo naporima i kapacitetima naših zaposlenika. – ako ste spremni da s nama stvarate budućnost, mi ćemo vam pružiti šansu za lični i profesionalni razvoj…

Cijenimo entuzijazam i zalaganje, potičemo svakog pojedinca da pokaže svoje sposobnosti i potencijal usmjeren prema ostvarenju poslovnog uspjeha, te nagrađujemo dobre rezultate.

Ukoliko želite postati dio našeg tima, nudimo Vam priliku..

VODITELJ KLJUČNIH KUPACA

(Key Account Manager)

-Vlastiti brendovi-

Banja Luka

….zadužen je za širenje partnerskog kanala i povećanje tržišnog udjela, te izradu, praćenje i realizaciju planova prodaje za kategoriju Vlastiti brendovi uz ostvarenje uspješnih prodajnih rezultata na razini naplaćenih prihoda, marže, tržišnog udjela i distribucije u cijelosti….

Ključna zaduženja:

Što očekujemo od Vas?

Ukoliko ste se prepoznali u ovoj ulozi, te želite postati dio našeg uspješnog tima i preuzeti lidersku ulogu na tržištu u razvoju područja čiji je potencijal rasta ograničen primarno potencijalom tvrtke i ljudi koji ju čine, preostaje vam još samo da se prijavite putem LINKA

Exit mobile version