Ovaj oglas je istekao

Vozač

Mjesto: Prnjavor

Poslodavac: Enmon

Kategorija: Ostalo

Ističe: 4. 4. 2019.

Pregleda: 1799

Enmon d.o.o. je društvo osnovano u novembru 2005. godine u Banjaluci. Članica je Enmon grupacije koja posluje u 13 Evropskih zemalja. Društvo se bavi uvozom, izvozom i trgovinom keramičkih pločica, granitne keramike, sanitarije, galanterije i prateće opreme za kupatila. U sastavu grupacije imamo i sopstvenu proizvodnju ljepila za keramičke pločice, fug masa u svim bojama, kao i kupatilskog namještaja i kada ROPER.

Trenutno u sastavu Enmon-a BiH posluju centar u Banjaluci sa tri poslovne jedinice, centar u Bijeljini i Sarajevu, te poslovne jedinice u Bihaću, Brčkom, Prijedoru, Tesliću, Derventi, Cazinu i Prnjavoru.

Direkcija preduzeća je smještena u Ramićima.

Centri raspolažu sa stovarišnim prostorima, maloprodajnim objektima, voznim parkom i upošljavaju preko 120 radnika.

Zbog širenja poslovnih aktivnosti raspisujemo konkurs za radno mjesto:

Vozač

(Prnjavor ), 1 izvršilac

Opis poslova:

  • Prevoz pripremljenih pošiljaka u skladu sa zakonskim i internim procedurama
  • Upravljanje zaduženim vozilom i odgovornost za prijavu neispravnosti vozila
  • Vođenje tačne evidencije radnog vremena i putnih naloga.

Uslovi:

  • Minimalno SSS
  • Vozački ispit C kategorija
  • Državni ispit
  • Ljekarsko uvjerenje
  • Prethodno radno iskusustvo u trajanju od najmanje jedne godine

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije “PRIJAVITE SE” sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete.

Više informacija na www.enmon.ba