Banjaluka.com

Knjigovođa

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: EURODAS d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 11. 5. 2024.

Pregleda: 1420

Knjigovodstvena agencija EURODAS d.o.o. Laktaši zapošljava:

KNJIGOVOĐU

jedan izvršilac

OPIS POSLA:

  • evidentiranje finansijskih transakcija, knjiženje ulaznih i izlaznih faktura,
  • vođenje glavne knjige,
  • obračun plata,
  • izrada PDV-a,
  • ostali knjigovodstveni poslovi.

USLOVI:

  • SSS, poželjno ekonomske struke,
  • minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • osnove rada na računaru.

NUDIMO:

  • ugovor na neodređeno,
  • rad u stabilnoj agenciji,
  • radno vrijeme 8-16h, svaka druga subota neradna,
  • obezbijeđen prevoz i topli obrok,
  • mogućnost dodatne zarade.

Vaše biografije možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”