Ovaj oglas je istekao

Pripravnik, diplomirani inženjer agroekonomije

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Univerzitet u Banjaluci

Kategorija: Prosvjeta

Ističe: 12. 9. 2019.

Pregleda: 926

Pripravnik, diplomirani inženjer agroekonomije, visoka stručna sprema – 1 izvršilac

Radni odnos se zasniva na period od jedne godine.

Opis poslova:

  • Pripravnici će obavljati poslove u svrhu stručne obuke i osposobljavanja za samostalan rad u profesiji za koju su obrazovani.

Mjesto rada:

Univerzitet u Banjaluci, Univerzitetski grad – Bulevar vojvode Petra Bojovića 1a, 78000 Banjaluka.

Opšti uslovi:

  • da je kandidat državljanin Republike Srpske / Bosne i Hercegovine;
  • da je stariji od osamnaest (18) godina;
  • da ima opštu zdravstvenu sposobnost;
  • da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak.

Posebni uslovi:

  • diplomirani inženjer agroekonomije;
  • da kandidat prvi put zasniva radni odnos u struci;
  • da se kandidat nalazi na evidenciji Zavoda za zapošljavanje Republike Srpske;
  • poznavanje rada na računaru.

Potrebna dokumentacija:

Uz prijavu na Konkurs kandidati su obavezni priložiti dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova i to:

  • Uvjerenje o državljanstvu (original ili ovjerena kopija ne starija od šest mjeseci);
  • Izvod iz matične knjige rođenih (original ili ovjerena kopija ne starija od šest mjeseci);
  • Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak;
  • Diplomu/uvjerenje o stručnoj spremi;
  • Dokaz o opštoj zdravstvenoj sposobnosti (dostavlja samo kandidat koji je izabran).

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Prijavu sa navedenim dokumentima i dokazima, uz naznaku „PRIJAVA NA KONKURS ZA PRIJEM PRIPRAVNIKA“, dostaviti na sljedeću adresu:
Univerzitet u Banjaluci,
Univerzitetski grad – Bulevar vojvode Petra Bojovića 1A,
78 000 Banjaluka.