Ovaj oglas je istekao

Stručni saradnik za zaštitu na radu i zaštitu od požara

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: TEHPRO d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 15. 6. 2024.

Pregleda: 1184

TEHPRO d.o.o. već tri decenije raste i razvija se na tržištu usluga u oblasti zaštite. Promovisanjem, unapređenjem i implementacijom najviših evropskih standarda izgradili smo lidersku poziciju u Srbiji i regionu.

Vođeni vizijom objedinjavanja usluga u oblasti zaštite, stvaramo najbolje uslove rada za naše klijente. Naša misija je da postanemo sinonim za kompaniju koja konstantno postavlja više standarde u oblasti zaštite, prateći potrebu klijenata i poštujući domaću i međunarodnu regulativu.

Opis posla:

  • Obavlja sve stručne poslove u oblasti zaštite na radu i zaštite od požara,
  •  Izrađuje dokumentaciju (planove, procjene rizika, pravilnike, procedure, uputstva, elaborate),
  •  Izrađuje procedure u oblasti zaštite (prijava incidenata, istraživanje incidenata, treća lica u kompaniji, izdavanje dozvola za rad, rizične aktivnosti i dr.),
  •  Organizuje i sprovodi osnovne obuke zaposlenih,
  •  Sprovodi obuke za rukovanje sredstivma za rad (viljuškari, građevinska mehanizacija, oprema i sudovi pod pritiskom i dr.),
  •  Sprovodi obuke i vježbe za rukovanje pp opremom, vježbe evakuacije,
  •  Obavlja preglede i ispitivanja sredstava za rad, ispitivanja uslova radne okoline, ispitivanja električnih i gromobranskih instalacija,
  •  Obavljanja preglede sistema i uređaja za zaštitu od požara (dojava požara, detekcija gasa, gašenje požara),
  •  Izrađuje izvještaje i stručne nalaze,
  •  Realizuje i prati ispunjenje ugovornih obaveza prema klijentima,
  •  Izrađuje mjesečne i godišnje izvještaje prema klijentima,
  •  Podstiče unapređenje kvaliteta pružanja usluga iz navedenih oblasti,
  •  Odgovoran je za unapređenje stanja u oblasti zaštite od požara i zaštite na radu kod klijenata,
  •  Učestvuje u realizaciji svih ostalih stručnih poslova u navedenim oblastima.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme-tehničke struke,
  • Obavezno iskustvo u struci,
  • ­ Uvjerenje o položenom stručnom ispitu iz zaštite na radu,
  • ­ Uvjerenje o položenom stručnom ispitu iz zaštite od požara,
  • ­ Uvjerenje o položenom stručnom ispitu u struci,
  • ­ Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za pregled i ispitivanje opreme za rad,
  • ­ Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za ispitivanje uslova radne okoline,
  • ­ Napredni nivo korišćenja Microsoft Office paketa (Word, Excel),
  • ­ Vozačka dozvola B kategorije,
  • ­ Odlično znanje engleskog jezika.

Nudimo:

  • Redovnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada,
  • Mogućnost napredovanja, razvoja, sticanja novih znanja,
  • Rad u stabilnoj i uspješnoj kompaniji,
  • Rad u timu sa ekspertima koji imaju višegodišnje iskustvo iz oblasti zaštite na radu i zaštite od požara,
  • Interne edukacije i usavršavanje u oblasti rada,
  • Ugovor o radu na neodređeno/određeno vreme.

Mjesto rada:

  •  Poslovi se obavljaju na teritoriji Republike Srpske i FBiH

Zarada:

  •  2.000 KM do 4.000 KM, u zavisnosti od znanja, iskustva i uvjerenja o položenim stručnim ispitima.

Vaše prijave sa biografijom možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”