Banjaluka.com

Tehnolog – kontrole kvaliteta

Mjesto: Banjaluka-Debeljaci

Poslodavac: Krajina klas d.o.o.

Kategorija: Proizvodnja

Ističe: 28. 6. 2024.

Pregleda: 797

KRAJINA KLAS d.o.o.
www.krajinaklas.com

Opis posla:

  • Izrađuje plan kontrole kvaliteta pekarskih proizvoda, realizuje i izrađuje zapise o kontroli kvaliteta pekarskih proizvoda
  • Izrađuje plan kontrole kontrole mase predpakovanih pekarskih proizvoda, realizuje i izrađuje zapise o izvršenim kontrolama mase pretpakovanih poslastičarskih i pekarskih proizvoda
  • Izrađuje plan kontrole mase smrznutih pekarskih proizvoda, realizuje i izrađuje zapise o izvršenim kontrolama mase smrznutih pekarskih proizvoda
  • Izrađuje plan kontrole proizvodnih procesa, realizuje i izrađuje zapise o izvršenoj kontroli proizvodnih procesa za pekarske proizvode
  • Izrađuje akcioni plana za odjel kontrole kvaliteta
  • Izrađuje izvještaj o stanju aktivnosti odjela kontrola kvaliteta
  • Izrađuje BSC izvještaj
  • Izrađuje mjesečni izvještaj o radu
  • Dostavlja podatke za izradu HACCP izvještaja i učestvuje u rješavanju u radu HACCP tima
  • Vrši pregled dospjelih neusaglašenosti u kvalitetu
  • Po potrebi pokreće Kp mjere na osnovu pisanih neusaglašenosti u kvalitetu i učestvuje u riješavanju istih u skladu sa dodjeljenim zadacima
  • Obučava nove tehnologe u segmentu kontrole kvaliteta
  • Po potrebi organizuje organoleptičke ocjene proizvoda i vrši analizu rezultata iste
  • Po potrebi izrađuje proizvođačke specifikacije  i deklaracije i izmjenjuje proizvodne procedure
  • Po potrebi testira nove sirovine
  • Vrši analizu zakonskih propisa vezanih za proizvode
  • Obavlja i druge zadatke po nalogu odbora direktora

Potrebni uslovi:

  • VSS – Diplomirani inženjer prehrambene tehnologije ili kontrole kvaliteta i higijenske ispravnosti hrane
  • Radno iskustvo poželjno, ali nije neophodno
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, Power Point)
  • Sklonosta ka timskom radu, marljivost, odgovornost, lojalonost,  snalažljivost, sistemtičnost, poštovanje rokova

Nudimo:

  • Dinamično poslovno okruženje
  • Timski rad
  • Redovna i stimulativna primanja,
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • Topli obrok
  • 3-4 puta godišnje proslave
  • 1 rafting godišnje o trošku firme

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” ili se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 07:30-15:30h.

Budite dio uspješnog tima!