Banjaluka.com
Ovaj oglas je istekao

Administrativni radnik

Mjesto: Banja Luka

Poslodavac: Pop's Caffe Food (Venecija most)

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Objavljeno: 2021-09-0303. 9. 2021.

Ističe: 18. 9. 2021.

Pregleda: 2195

Želiš da postaneš dio Pop's tima?

Zbog povećanog obima posla Pop's  zapošljava na sljedećim radnim mjestima:

Administritivni radnik

Opis posla:

  • Ažuriranje dokumentacije,
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespodencije,
  • Komunikacija sa računovodstvom / prijave i odjave radnika
  • Rukovanje korporativnom korespodencijom, mailom te pozivima

Uslovi:

  • poznavanje rada na računaru,
  • poslovne dokumentacije i poslova poslovne korespodencije
  • vozačka dozvola B kategorije

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.banjaluka.com.

SPONZORISANI OGLASI