Ovaj oglas je istekao

Administrativni radnik

Mjesto: Banja Luka, Laktaši

Poslodavac: "Vita Global" d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 22. 3. 2024.

Pregleda: 2990

“Vita Global” d.o.o. zapošljava na poziciji:

Opis posla:

  • Ažuriranje dokumentacije,
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespodencije,
  • Komunikacija sa računovodstvom – prijave i odjave radnika
  • Rukovanje korporativnom korespodencijom, mailom te pozivima

Uslovi:

  • Iskustvo na istim ili sl. poslovima,
  • Poznavanje rada na racunaru,
  • Poznavanje njemackog jezika, po mogucnosti  i italijanskog.