Ovaj oglas je istekao

Administrativni radnik sa iskustvom

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: „RILEX Co“ d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 10. 2. 2023.

Pregleda: 2307

U vezi sa iskazanim potrebama za prijemom jednog broja radnika radi povećanog obima poslovanja Društva, direktor Društva objavljuje sljedeći:

O G L A S

za prijem radnika u radni odnos na određeno vrijeme, i to:

1 izvršilac

Pored opštih uslova propisanih Zakonom o radu, kandidati moraju ispunjavati i sljedeće posebne uslove:

Uslovi:

  •  SSS, VŠ;
  •  da imaju minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  •  poznavanje rada u „MS Office“ paketu;
  •  dobre komunikacijsjke vještine, fleksibilnost i prilagodljivost;
  •  poštena, vrijedna i odgovorna osoba;
  •  samostalnost u radu i organizovanost.

Opis radnog mjesta:

  •  Obavljanje administrativnih poslova;
  •  Briga o dokumentima i evidenciji;
  •  Ažuriranje dokumentacije;
  •  Evidentiranje ulazne i izlazne korespodencije i faktura;
  •  Kontakti sa finansijskim i relevantnim državnim institucijama, te komitentima firme;
  •  Prijem telefonskih poziva i pošte, te korespodencija putem mail-a;
  •  Obilazak objekata koje održavmo, te kontakt sa upravnicima tih objekata;
  •  Obavljanje ostalih poslova po nalogu direktora.

Sa izabranim kandidatima će se zaključiti Ugovor o radu na određeno vrijeme.

Po isteku ugovora postoji mogućnost da se zaključi Ugovor o radu na neodređeno vrijeme.

Prijave sa kraćom biografijom i dokazima o ispunjenosti uslova oglasa mogu se dostaviti putem pošte na adresu:

„RILEX Co“ d.o.o. Banja Luka, Branka Radičevića 14. sa naznakom „prijava na oglas“ ili

putem opcije “PRIJAVITE SE”

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati prilikom izbora kandidata.