Ovaj oglas je istekao

Administrator u finansijskoj službi

Mjesto: Banjaluka, Klašnice

Poslodavac: Kolektor CCL d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 25. 11. 2022.

Pregleda: 2262

KOLEKTOR CCL d.o.o. je dio koncerna Kolektor iz Slovenije koji se bavi razvojem, proizvodnjom i prodajom komutatora za potrebe automobilske industrije, industrije profesionalnih ručnih alata, kućnih aparata, kao i proizvodnjom induktivnih komponenti. Svoj uspjeh, kao i druge kompanije koncerna, zasnivamo na našim zaposlenima, na njihovom znanju i kontinuiranom učenju, na inovativnosti i preduzetničkom duhu. Ukoliko želite predano raditi i razvijati se u stabilnoj i društveno odgovornoj kompaniji, poštujući globalne standarde rada i kvaliteta, imate priliku prijaviti se na radno mjesto:

ADMINISTRATOR U FINANSIJSKOJ SLUŽBI (m/ž)

2 izvršioca
Mjesto rada: Klašnice

Pored opštih uslova propisanih zakonom, od kandidata očekujemo i sljedeće:

  •  Završena srednja Ekonomska škola ili Gimnazija
  •  Znanje jednog od stranih jezika: engleski ili njemački (pasivno znanje)
  •  Radno iskustvo minimalno 2 godine
  •  Poznavanje MS Office paketa
  •  Poznavanje zakonodavstva iz oblasti računovodstva: Zakon o PDV –u i Zakon o porezu na dobit
  •  Spremnost na timski rad i rad u dinamičnim uslovima.

Opis poslova:

  •  Knjiženje ulaznih računa
  •  Vođenje gotovinske blagajne
  •  Obračun putnih naloga
  •  Priprema podataka i izvještaja po nalogu rukovodioca
  •  Prepoznavanje i otklanjanje grešaka i problematičnih situacija iz područja rada
  •  Kontinuirano učenje i razmjena znanja sa zaposlenim
  •  Uvođenje u posao i/ili zamjena radnih kolega
  •  Ostali administrativni poslovi
  •  Ostali poslovi po nalogu rukovodioca

Mi Vam nudimo:

  •  Mogućnost profesionalnog razvoja i nepredovanja u međunorodnoj kompaniji
  •  Odgovarajuće praćenje i vrednovanje rezultata rada uz dodatne stimulacije za kvalitetan rad
  •  Ugodno radno okruženje

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da radite i razvijate svoje lične i profesionalne vještine u preduzeću koje cijeni rad, trud i svoje zaposlene, pošaljite svoju biografiju, na »europass« obrascu zaključno sa 25.11.2022. putem opcije “PRIJAVITE SE”