Ovaj oglas je istekao

Barmen/ Barmenka

Mjesto: Kotor, Crna Gora

Poslodavac: Blue Kotor Bay - Premium Resort

Kategorija: Posao u inostranstvu

Ističe: 29. 2. 2020.

Pregleda: 1572

BLUE KOTOR BAY – PREMIUM RESORT, 4+ zvezdice, je prvi hotel u Crnoj Gori za odrasle koji uključuje eleganciju i vrhunski komfor koji spaja visoku tehnologiju sa skladnim i toplim ambijentom. Hotel se nalazi 100 metara od privatne plaže i 10 minuta hoda od starog grada  Kotora i radiće tokom cijele godine. Tražimo radnika na poziciji:

OPIS POSLA:

  • Bavi se pripremanjem alkoholnog i bezalkoholnog pića u barovima hotela
  • Svojim prodajnim tehnikama potpomaže produktivnost i performansu bara
  • Priprema osnovne sastojke za pića i koktele
  • Priprema preko 20 vrsta koktela
  • Aranžira čaše i flaše za što privlačniju prezentaciju
  • Vodi računa o inventaru pića i vrši dnevni popis pića
  • Pere čaše, pribor i ostalu barsku opremu, čisti svoj radni šank i okolnu površinu
  • Strogo poznaje i poštuje sve zakone vezane za služenje i konzumiranje alkoholnih pića
  • Vodi računa o ispravnosti i roku upotrebe pića, toplih i hladnih napitaka
  • Piše porudžbenice robe i stavlja ih na uvid supervisoru bara
  • Kod zatvaranja bara pazi da ima dovoljno zaliha da bar bude spreman za rad sljedećeg dana – dopuna šanka
  • Odlaže prazne boce i otpad na ispravan način pre nego što završi svoju smjenu
  • Brine o ličnoj higijeni, izgledu i radnoj uniformi ,kao i čistoći svog radnog prostora
  • Održava i čisti uređaje za kafu, pivo, vino i sokove
  • Obavlja i druge poslove prema uputstvima supervisora bara iz djelokruga preduzeća

RADNI USLOVI:

  • Radno iskustvo u baru od min. 2 godine
  • Rad u dinamičnoj i timskoj sredini i rad smjenama
  • Obrazovanje: Srednja stručna sprema
  • Poznavanje engleskog jezika

NAŠA PONUDA:

  • Atraktivna i redovna mesečna novčana primanja + bonusi
  • Ugovor o radu tokom cijele godine
  • Prijatna radna atmosfera
  • Obezbjeđena nova uniforma za svakog zaposlenog
  • Obezbjeđeno pranje uniforme u hotelskom vešeraju
  • Obezbjeđen smeštaj za zaposlene u samom hotelu
  • Obezbjeđena 3 obroka za sve zaposlene
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati putem opcije PRIJAVITE SE.