Ovaj oglas je istekao

Bravar

Mjesto: Banjaluka i Bijeljina

Poslodavac: Posao.Banjaluka.com - za klijenta

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 23. 7. 2022.

Pregleda: 8160

Posao.Banjaluka.Com za klijenta zapošljava:

BRAVAR

(5 izvršilaca)

NUDIMO:

  • Atraktivna početna primanja uz mogućnost povećanja
  • Mogućnost napredovanja
  • Korištenje najnovijih tehnologija/mašina; obuka za rad na istima;
  • Timski rad;

USLOVI:

  • SSS mašinskog smjera
  • 5 godina radnog iskustva

OPIS POSLA:

  • Adekvatno koristi sve vrste materijala koji se koriste pri izradi metalnih konstrukcija;
  •  racionalno i adekvatno upotrebljava odgovarajuće rezne, stezne, mjerne, ručne alate i pribore koji se koriste za oblikovanje, montažu i demontažu sklopova, konstrukcija itd.;
  • kroji, isjeca, prosjeca i oblikuje materijale koji se koriste pri izradi metalnih konstrukcija (ručno i mašinski);
  • planira, priprema, izvodi provjeru kvaliteta izvršene operacije;
  • u toku izvođenja zahvata i operacije, sarađuje i komunicira sa saradnicima i radnicima kontrole i obezbjeđenja kvaliteta;
  • obavlja i druge poslove u okviru svog rada;
  • izvještava o sprovedenim aktivnostima poslovođu i rukovodioca službe proizvodnje;
  • obavlja i druge poslove po nalogu poslovođe i rukovodioca iz domena djelatnosti poslodavca;
  • vrši sječenje materijala mašinski i ručno;
  • vrši demontažu, defektažu, opravku i montažu srednje složenih i složenih sklopova;
  • vrši ručnu obradu materijala sa dotjerivanjem na mjeru u tolerancijama;
  • vrši rad na savijanju cijevi raznih oblika i profila;
  • obavlja ispomoć pri zavarivanju;
  • obavlja i druge poslove iz svog djelokruga rada;
  • održava urednim mašine i alate;

Vaše prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”