Ovaj oglas je istekao

Cjevar

Mjesto: Njemačka, Francuska, Holandija, Engleska te ostale zemlje EU

Poslodavac: Pro-Monting d.o.o.

Kategorija: Posao u inostranstvu

Ističe: 31. 3. 2021.

Pregleda: 3274

Kompanija Pro-Monting d.o.o. sjedištem u Zagrebu i dugogodišnjom tradicijom danas predstavlja modernu građevinsku kompaniju čiju su izvrsnost prepoznala mnoga renomirana preduzeća. Kompanija je članica grupacije sa sjedištem poslovanja u sklopu PRO Monting GmbH. S velikim brojem projekata u inostrantsvu, kompanija se ističe uspješnim poslovanjem i rastom čime je zaslužila bonitetnu ocjenu A+ kao pouzdan poslovni partner za kvalitetnu saradnju. Pro-Monting će nastaviti djelovati kao atraktivno preduzeće za rad i s primarnim naglaskom na daljnji razvoj u svim segmentima poslovanja.
Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj otvorenoj radnoj poziciji:

Cjevar

Kompanija traži motivisane osobe sa obrazovanjem bravarskog smjera za posao u inozemstvu, spremne na rad u dinamičnoj atmosferi te orijentisane prema našim partnerima.

Opis posla:

  • Cjevarski poslovi – izrada, rezanje, priprema i montaža
  • Rad prema crtežima i planovima
  • Dobro poznavanje izometrije !
  • Rad u timu
  • Rad u inozemstvu – Njemačka, Francuska

Uslovi:

  • Samostalnost na poziciji cjevara, uz saradnju unutar tima
  • Razumijevanje tehničkih nacrta i crteža
  • Njemački jezik – poželjno ali nije uslov
  • Poželjno dvije godine radnog iskustva
  • EU pasoš ili stalni boravak

Šta nudimo:

  • Primanja obračunata po inostanim standardima uz uredno plaćanje svih zakonskih obaveza
  • Lični i profesionalni razvoj
  • Dugoročan angažman
  • Osiguran prevoz i smještaj
  • Ugovor o radu potpisuje se na određeno vrijeme u Hrvatskoj

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i zadovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj CV s naznakom za navedeno radno mjesto putem opcije “PRIJAVITE SE”. Informacije na broj 065/261 748.