Ovaj oglas je istekao

CNC Programer i koordinator tehničke pripreme proizvodnje

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: VIS d.o.o.

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 16. 7. 2021.

Pregleda: 1452

VIS d.o.o. Banja Luka je preduzeće osnovano 1993. godine, poznato na domaćem tržištu kao jedan od najvećih proizvođača proizvoda od plastike za industriju i domaćinstvo i priznat kao pouzdan partner u mašinskoj industriji sa preko 25 godina iskustva u proizvodnji najkvalitetnijih mašinskih pozicija za klijente širom Evrope.

Ukoliko Vi želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavite se na konkurs za popunu upražnjenog radnog mjesta:

(1 izvršilac)

Opis posla:

  • kreiranje tehnologije procesa proizvodnje alata za brizganje plastičnih masa, alata za deformaciju lima-štance i različitih mašinskih pozicija;
  • izrada tehničke dokumentacije;
  • rad u programima za modeliranje kao što su AutoCAD i SolidWorks;
  • izrada programa za upravljanje CNC mašinama (SolidCAM);
  • izbor alata i načina obrade na CNC mašinama;
  • nadgledanje i kontrola procesa obrade;
  • aktivnosti na usavršavanju procesa proizvodnje i povećanju efikasnosti i kvaliteta;
  • redovno izvještavanje o proizvodnji i radnim aktivnostima.

Uslovi:

  • srednja ili visoka stručna sprema mašinskog smjera;
  • zainteresovanost za nove tehnologije i usavršavanje u poslu;
  • sposobnost samostalne izrade, čitanja i tumačenja tehničke dokumentacije;
  • tačnost, preciznost i usmjerenost na detalje;
  • visok nivo samodiscipline, dobra organizovanost i sposobnost upravljanja vremenom;
  • poštovanje rokova i propisanog kvaliteta;
  • poznavanje softvera za dizajniranje (AutoCAD i SolidWorks);
  • poželjno poznavanje softvera za upravljanje CNC mašinama (Sinumerik Siemens);
  • poznavanje engleskog jezika;
  • vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač).

Preduzeće VIS nudi:

  • dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani;
  • stimulativna i redovna primanja;
  • prijatan i podsticajan radni ambijent;
  • usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.

Prijaviti se možete putem opcije “PRIJAVITE SE”

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.