Ovaj oglas je istekao

ELEKTROTEHNIČAR/MEHATRONIČAR

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Posao.Banjaluka.com

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 15. 6. 2023.

Pregleda: 1554

Posao Banjaluka zapošljava:

Naš klijent, slovenačka kompanija, počela je sa radom 1994. godine, zatim se 2003. proširila na Hrvatsku, a od 2008. godine postala je vodeća pekarska kompanija u Srbiji. Kompanija posluje u Sloveniji, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Bugarskoj i Hrvatskoj. Planira da se proširi na Rumuniju i Albaniju.

Za rad u Sloveniji potražuju radnika na poziciji Elektrotehničar/Mehatroničar.

  •  Potrebno minimalno radno iskustvo (bar 1 godinu),
  •  Potrebna vozačka dozvola B kategorije (posjedovanje vlastitog vozila je prednost),
  •  Poželjno osnovno poznavanje engleskog/njemačkog jezika zbog rukovanja mašinama.

Radno vrijeme u smjenama:

  •  Prva smjena: 06-13/14h;
  •  Druga smjena: 13-20/21h
  •  Svaka treća nedelja rad u trećoj smjeni (zakonski dodatno plaćeno prema)

Nudimo:

  •  Neto plata 1205€ (1-3 godine iskustva),
  •  Regres 1200€,
  •  Božićnica cca 500-600€,
  •  6 mjeseci finansijska pomoć za stan,
  •  Topli obrok u vidu finansijskog dodatka na platu.

Za elektrotehničare/mehatroničare sa dugogodišnjim iskustvom može se pregovarati o finansijskim uslovima.

Opis posla:

  • Održavanje električnih i elektronskih sklopova tehnoloških vodova, mašina i uređaja u skladu sa planom održavanja,
  • Rješavanje problema,
  • Montažu i puštanje u rad mašina i uređaja,
  • Predlaganje i implementacija poboljšanja kako bi se osigurao pouzdan rad i dobro održavanje tehnološke opreme,
  • Saradnja sa eksternim izvođačima na poslovima održavanja, montaže i puštanja u rad nove tehnološke opreme.

VAŽNO: Sve prijave idu direktno Agenciji Posao Banjaluka, te Vam garantujemo diskretan i profesionalan proces selekcije.

Više informacija možete dobiti pozivom na broj 051/963-558, svakim radnim danom od 8-16h.

Prijave sa podacima možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.